Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії "Sweet"

(095) 325-21-90
(096) 979-54-41
Фотоальбом Показати всі фото

Про нас

 Завдяки унікальній підготовці, зразковий ансамбль хореографії «Sweet» завжди виступає яскраво і блискуче: колектив «Sweet» вже став переможцем на престижних фестивалях і конкурсах у Франції, Австрії, Німеччини, Чехії, Сербії та інших країнах.

 
Наш девіз: «Born to win!», Що означає «Народжені бути Чемпіонами!»
 
Для кожної дитини ВАЖЛИВО досягати результату.
 
Перемагаючи, дитина формується як успішна особистість, набуває лідерські якості і впевненість у собі.
 
У чому секрет успіху ансамблю хореографії «Sweet»?
 
Перш за все, в унікальній авторській методиці занять, величезному педагогічному досвіді керівника колективу і таланті кожного викладача колективу, які є фахівцями саме по роботі з дітьми, вміють донести до дітей головне, передати досвід, довести виконання до досконалості, досягти вищої майстерності.
 
Діти займаються 5 разів на тиждень наступними дисциплінами: класичний танець, акробатика і стретчинг, сучасний танець, постановочна робота і підготовка до фестивалів і конкурсів.
 
Постійно проводиться контроль успішності та атестація, за результатами якої відбувається нагородження індивідуальними кубками та медалями, що додає дітям інтересу і мотивації до занять.
 
А головний результат занять в ансамблі хореографії «Sweet» - це здоров’я дітей, правильна постава, розвинена координація, пластика і відчуття ритму.
 
Перемагаючи на престижних конкурсах Європи та Світу, учасники ансамблю хореографії «Sweet» розширюють свій кругозір і свою свідомість, ставлять сміливі цілі, не бояться мріяти і втілювати свої мрії в життя!